15 травня 2024 року у нашому навчальному закладі відбулося урочисте відкриття меморіальної таблиці випускнику ліцею, Герою України, повному кавалеру Ордену “За мужність” ІВАНУ ПАВЛИШИНУ.

Іван народився в с. Заверещиця Городоцького р-ну 16.05.1994р. (Львівський р-н). Служив у 24 окремій механізованій бригаді імені Короля Данила танкістом, згодом перевівся у розвідувальний підрозділ. Контракт підписав у жовтні 2013р. На фронті з 2014 року. Брав участь у звільненні Ямполя, Закітного, Лисичанська, а також у боях за Луганщину. Станом на жовтень 2019 року – старший сержант НТБ 24-ої бригади. Повномасштабне вторгнення РФ з підрозділом зустрів на Сході, брав участь у боях за Попасну. Був поранений в око, після лікування повернувся на службу.

Іван загинув 20 грудня 2022 р. на околицях міста Бахмут при виконанні бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу. Івану присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота зірка» (29.09.2023 посмертно), повний кавалер ордена «За мужність», Народний Герой України.

На урочистостях були присутні Ольга Михайлівна, мати Героя, брат Михайло, теж військовослужбовець, священики отець Богдан та отець Василь, директор школи, в якій учився Іван, класний керівник, друзі та односельці, а також учні й колектив ліцею.

Вічна шана тобі, Іване!